Viridian byl v televizi, kliknutím se můžete podívat
Navštivte Minigalerii Viridian


Výstava

Home

Akce a novinky

Výstava

 

Než se rozhodnete, zda dáte přednost preciznosti tužky, tvárnosti uhlu, přirozenosti rudky, lehkosti akvarelu, hutnosti olejomalby, všestrannosti akrylu, nebo složitosti tempery, vyzkoušejte si práci s co největším množstvím technik, abyste mohli posoudit všechny jejich výrazové možnosti. V kurzech, které Vám nabízí   VIRIDIAN, máte jedinečnou možnost vyzkoušet všechny tyto techniky, aniž by jste si drahé potřeby museli nakupovat.

  Milí tvořící i netvořící milovníci umění!

Velmi nás těší, že Váš zájem o naše kurzy neustále roste a že i Vy, absolventi našich kurzů, máte zájem pokračovat v dalších ročnících. Je to pro nás znamením, že se Vám v našich kurzech líbí a že se s námi cítíte dobře.

Pokud se rozhodujete, který z kurzů si máte vybrat, prohlédněte si naši nabídku kurzů, kterou jsme pro Vás připravili:

Kresba a malba pro začátečníky

Kresba a malba pro pokročilé

Akryl

Volná tvorba

Kresba aktu

Kresba portrétu

Teorie staromistrovské olejomalby

Kurz perspektivy

Intuitivní kresba

Dějiny výtvarného umění a architektury

Podrobný rozpis lekcí si můžete prohlédnout přímo v našem ateliéru.

Zájemci o přípravu na talentové zkoušky na střední či vysoké školy uměleckého směru si vyberou ten kurz, který považují za nejvhodnější pro svou přípravu . Pokud si nebudete jistí, který z kurzů je pro Vás nejvhodnější, naši lektoři Vám rádi poradí.

Přihlásit se také můžete elektronicky nebo poštou. Protože je počet posluchačů ve skupině omezen, budou do jednotlivých skupin   přednostně zařazeni ti z Vás, kteří budou mít zaplaceno kurzovné dříve. Kurzovné můžete platit hotově přímo u zápisu, složenkou nebo z účtu – číslo našeho účtu je uvedeno ve spodní části těchto stránek.   Jistě oceníte také to, že stejně jako v předcházejících ročnících jsou i letos výtvarné   pomůcky zahrnuty v ceně kurzu.

                                 
 
Kontakt: Ateliér VIRIDIAN, Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:       608 315 777

.
Home  ] [ Popis kurzů ] Zápis  ] Rozvrh hodin 2016/2017  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]