Viridian byl v televizi, kliknutím se můžete podívat
Navštivte Minigalerii Viridian


Večerní galerie Viridian

Home

Akce a novinky

Výstava

KRESBA A MALBA PRO POKROČILÉ (označení: V2)

Pokročilí

Cíl kurzu:

Absolventi kurzu „Kresba a malba pro začátečníky“ a pokročilí kreslíři zde mohou dále rozvíjet nabyté dovednosti. Mají možnost používat libovolné techniky, nebo pracovat technikou navrženou v programu . Kurz je veden tak, aby se posluchači postupně „rozkreslili“, od jednodušších zátiší až k portrétu a figuře. Kurz je velmi vhodný jako systematická příprava na talentové zkoušky.

Obsah kurzu :

  Kurz navazuje na kurz V1,kresba a malba nejrůznějšími materiály: tužkou, uhlem, rudkou, pastely suchými i olejovými, akvarelovými pastelkami, tuší, barvami akvarelovými, akrylovými, temperami atd. je rozšířena o další, méně známé techniky. Teoretická část: kompozice, zlatýřez,   ptačí perspektiva, nakloněná rovina v perspektivě, teorie barev, krajina a její interpretace, barevná a vzdušná perspektiva,   abstrakce,   abstrahování, stylizace atd. Stejně jako u kurzu V1 je velká pozornost   věnována výuce   kresby a malby portrétu a lidské postavy.

Podrobný obsah kurzu a rozpis náplně jednotlivých lekcí si budete moci prohlédnout u zápisu.

Délka kurzu: 2 semestry = 40 lekcí

Cena kurzu:

-      celoroční kurzovné (40 lekcí = 133 vyučovacích hodin) ……….. 12900 Kč = 322 Kč/lekci =   97 Kč/vyučovací hodinu   (včetně pomůcek i plateb modelům)

-      pololetní   kurzovné (20 lekcí = 66 vyučovacích hodin) …….….... 6960 Kč = 348 Kč/lekci = 104 Kč/vyučovací hodinu   (včetně pomůcek i plateb modelům)

-      čtvrtletní   kurzovné (10 lekcí = 33vyučovacích hodin) …….….... 3840 Kč = 384 Kč/lekci = 115 Kč/vyučovací hodinu   (včetně pomůcek i plateb modelům)

-           cena za lekci …………………............................................................ 430 Kč = 129 Kč/vyučovací hodinu   (včetně pomůcek i plateb modelům)

V případě zakoupení dvou souběžných kurzů sleva na druhý (levnější) kurz 10 %

Absolventi, kteří měli v předchozím školním roce zaplaceno celoroční kurzovné, mají 10% slevu na veškeré kurzy v následujícím školním roce!

Pomůcky pro účastníky :

V ceně kurzu jsou   pomůcky potřebné k osvojení probíraných technik

Navazující kurzy :

  Relaxační malování a arteterapie, Volná tvorba, Večerní akt - kurz figurální kresby, Kurz olejomalby

Důležité upozornění pro vás:

Rozhodnutí, zda se přihlásit do kurzu pro začátečníky nebo pro pokročilé, je na Vás. Máte možnost přestoupit z kurzu pro začátečníky do kurzu pro pokročilé a naopak.

 

Přihláška ke stažení   zde                                                                                

 
Kontakt: ing. Elen Thiemlová, Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:       608 315 777
.
Home  ] [ Kresba a malba pro pokročilé ] Popis kurzů  ] Zápis  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]

Zašlete mail na  info@viridian.cz s otázkami či připomínkami k těmto stránkám.