!!!Navštivte Večerní galerii Viridian!!!


Home

Akce a novinky

Výstava

dovolujeme si Vás opět pozvat na

Lampiónový průvod v maskách

Tato akce je určena těm, kterým se stýská po hřejivém svitu lampiónů!

Opět budete mít jedinečnou šanci vytáhnout své staré zaprášené lampionky (nebo si vyrobit vlastní) a přijít v předem stanoveném dni v 17.00 hodin na Masarykovo náměstí v Ostravě (oznámíme zde dostatečně dopředu!).

Doporučujeme vzít sebou: lampion (raději dva, rády hoří, zvlášť, když jim někdo pomůže), svíčky (taky aspoň dvě, taky rády a hlavně rychle hoří), masku nebo kostým a hlavně příbuzné, kamarády, známé (zvláště pro děti to bude nezapomenutelný zážitek).

Pokud přijdete v maskách, můžete se zúčastnit soutěže o nejhezčí masku či kostým. Naši pořadatelé budou totiž každému, kdo se průvodu zúčastní, rozdávat 2 hlasovací mašličky s logem Viridianu. Jednu z mašliček můžete přivázat na tyčku lampiónu, který se vám bude nejvíce líbit, druhou připnete nejhezčí masce. Ten, kdo bude mít na tyčce lampiónu nejvíce mašlí s logem Viridianu, získá ateliérový stojan, stejně jako maska s nejvíce mašličkami.

Průvod začne na Masarykově náměstí, odkud se přesune na Jiráskovo náměstí, poté do Husova sadu a vrátí se po pěší zóně zpět na Masarykovo náměstí, kde bude slavnostní vyhlášení vítězů soutěže o nejhezčí masku a lampión...

Více informací najdete v sekci: Akce a novinky.

Těší se na Vás prima parta Viridiaňáků!

Zde najdete několik fotek z Lampioňáku 2006!

A tady je reportáž z roku 2007!

Rok 2008!

A nakonec rok 2010!

 

 
Kontakt: ing. Elen Thiemlová, Hrnčířská 20, 702 00 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:       608 315 777
.
Home  ] Popis kurzů  ] Galerie Viridian  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]