Viridian byl v televizi, kliknutím se můžete podívat
Navštivte Minigalerii Viridian


Večerní galerie Viridian

Home

Akce a novinky

Výstava

Akryl (označení: V9)

Akryl

Cíl kurzu:

Umožnit všem zájemcům o malbu akrylovými barvami postupně s seznámit s tímto moderním médiem. Absolventi kurzu „Kresba a malba pro začátečníky“ a pokročilí kreslíři zde mohou dále rozvíjet nabyté dovednosti. Mají možnost používat akrylové barvy nejrůznějšími způsoby. Kurz je veden tak, aby se posluchači postupně „rozmalovali“, od jednodušších zátiší až například k portrétu a figuře.

Obsah kurzu :

  Pro posluchače začínající malbu akrylovými barvami je jedním z nejlepších způsobů, jak začít, zkusit si namalovat obraz podle některého ze slavných malířů. V našem ateliéru naleznete širokou škálu předloh, stejně tak si můžete donést předlohu vlastní. Malbou podle předlohy si osvojíte práci s touto technikou, poté se můžete pustit do vlastní tvorby. Pokud si chcete rovnou zkusit malovat akrylovými barvami, v ateliéru Vás čeká nepřeberné množství zátiší. V průběhu kurzu Vám samozřejmě pomůžeme i s častými tématy, na které v průběhu malby narazíte, například: kompozice, zlatý řez, perspektiva (lineární - jedno a dvou úběžníková, ptačí a žabí perspektiva, nakloněná rovina v perspektivě, barevná a vzdušná perspektiva), kánony lidského obličeje a těla,   teorie barev (barevný kruh, míchání barev atd.), krajina a její interpretace,   abstrakce,   abstrahování, stylizace atd..

Délka kurzu:   volitelně - při větším počtu zájemců dáváme přednost zájemcům o celoroční kurz (38 lekcí)

Cena kurzu:

-      celoroční kurzovné (38 lekcí) ……….. 11900 Kč

-      pololetní   kurzovné (19 lekcí) …….…   6960 Kč  

-      čtvrtletní   kurzovné (10 lekcí) ………   4080 Kč  

-           cena za lekci …………………................  430 Kč

V případě zakoupení dvou souběžných kurzů sleva na druhý kurz 10 %

Absolventi, kteří měli v předchozím školním roce zaplaceno celoroční kurzovné, mají 10% slevu na veškeré kurzy v následujícím školním roce!

Pomůcky pro účastníky :

V ceně kurzu je malířský materiál potřebný k malbě v ateliéru (akrylové barvy, přípravky pro modelaci akrylových barev, šeps). Malujeme na sololitové desky, zájemci o malbu na plátno si přinesou plátno vlastní (s povrchovou úpravou pro malbu akrylem). Vzhledem k tomu, že akryl velmi rychle zasychá ve štětcích, nejsme schopni při malbě akrylem zajistit Vám takovou kvalitu štětců, aby se Vám s nimi dobře pracovalo. Proto Vám doporučujeme si na tento kurz nosit štětce vlastní.  

Výchozí znalosti:

Nejsou nutné v případě, že chcete malovat pouze abstraktní obrazy. Pokud preferujete klasickou malbu, doporučujeme před tímto kurzem absolvovat kurz Kresba a malba pro začátečníky - V1.

Minimální počet osob, potřebný k otevření kurzu : 5

 

Přihláška ke stažení   zde                                                                                

 
Kontakt: Ateliér VIRIDIAN, Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:       608 315 777

.
Home  ] [ Akryl ] Popis kurzů  ] Zápis  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]

Zašlete mail na  info@viridian.cz s otázkami či připomínkami k těmto stránkám.