Viridian byl v televizi, kliknutím se můžete podívat
Navštivte Minigalerii Viridian


Večerní galerie Viridian

Home

Akce a novinky

Výstava

Akryl (označení: V9)

Akryl

Cíl kurzu:

Umožnit všem zájemcům o malbu akrylovými barvami postupně s seznámit s tímto moderním médiem. Absolventi kurzu „Kresba a malba pro začátečníky“ a pokročilí kreslíři zde mohou dále rozvíjet nabyté dovednosti. Mají možnost používat akrylové barvy nejrůznějšími způsoby. Kurz je veden tak, aby se posluchači postupně „rozmalovali“, od jednodušších zátiší až například k portrétu a figuře.

Obsah kurzu :

  Pro posluchače začínající malbu akrylovými barvami je jedním z nejlepších způsobů, jak začít, zkusit si namalovat obraz podle některého ze slavných malířů. V našem ateliéru naleznete širokou škálu předloh, stejně tak si můžete donést předlohu vlastní. Malbou podle předlohy si osvojíte práci s touto technikou, poté se můžete pustit do vlastní tvorby. Pokud si chcete rovnou zkusit malovat akrylovými barvami, v ateliéru Vás čeká nepřeberné množství zátiší. V průběhu kurzu Vám samozřejmě pomůžeme i s častými tématy, na které v průběhu malby narazíte, například: kompozice, zlatý řez, perspektiva (lineární - jedno a dvou úběžníková, ptačí a žabí perspektiva, nakloněná rovina v perspektivě, barevná a vzdušná perspektiva), kánony lidského obličeje a těla,   teorie barev (barevný kruh, míchání barev atd.), krajina a její interpretace,   abstrakce,   abstrahování, stylizace atd..

Délka kurzu:   2 semestry = 40 lekcí

Cena kurzu:

-      celoroční kurzovné (40 lekcí = 133 vyučovacích hodin) ……….. 12900 Kč = 322 Kč/lekci =   97 Kč/vyučovací hodinu  

-      pololetní   kurzovné (20 lekcí = 66 vyučovacích hodin) …….….... 6960 Kč = 348 Kč/lekci = 104 Kč/vyučovací hodinu  

-      čtvrtletní   kurzovné (10 lekcí = 33vyučovacích hodin) …….….... 3840 Kč = 384 Kč/lekci = 115 Kč/vyučovací hodinu  

-           cena za lekci ………………….............................................................. 430 Kč = 129 Kč/vyučovací hodinu  

V případě zakoupení dvou souběžných kurzů sleva na druhý kurz 10 %

Absolventi, kteří měli v předchozím školním roce zaplaceno celoroční kurzovné, mají 10% slevu na veškeré kurzy v následujícím školním roce!

Pomůcky pro účastníky :

V ceně kurzu je základní materiál potřebný pro naskicování obrazu (papíry, tužky, gumy, vodové barvy, suché pastely atd.), 2 sololity do velikosti 50x70 cm na každých 10 lekcí (větší sololity za příplatek), latex, akrylátové podklady, způhledňovače a retardéry. Zájemci o malbu na plátno si přinesou plátno vlastní (s povrchovou úpravou pro malbu akrylem. Na kurz si prosím přineste vlastní akrylové barvy a štětce. S jejich výběrem vám rádi poradíme.  

Minimální počet osob, potřebný k otevření kurzu : 5

 

Přihláška ke stažení   zde                                                                                

 
Kontakt: Ateliér VIRIDIAN, Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:       608 315 777

.
Home  ] [ Akryl ] Popis kurzů  ] Zápis  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]

Zašlete mail na  info@viridian.cz s otázkami či připomínkami k těmto stránkám.