!!! DĚJINY VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY !!!


LETNÍ VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ

od 1.8. do 5.8. 2005 ve Štramberku .

O b s a h e m    k u r z u    bude mimo jiné: kresba a malba krajiny (realistické provedení, osobní interpretace,   expresivní pojetí   krajiny atd.), teorie a praxe míchání barev, perspektiva, kompozice, prostorový účinek kontrastu barev, apod.

     Za malováním budeme vyjíždět nejen na náš oblíbený ŠTRAMBERK. Pokud nám počasí bude přát, můžeme se také kdykoli vykoupat v krásné Větřkovické přehradě.

     Pro případ nepříznivého počasí máme připraven bohatý náhradní program - např. kresbu a malbu portrétu, ilustraci básně, malbu   snové krajiny, analýzu a práci s reprodukcemi, a pro zájemce i vybrané kapitoly z dějin umění. Máte možnost   také zeptat se na cokoliv, co Vás v rámci výtvarného umění zajímá. Pokud tedy chcete využít letní pohody k prohloubení svých znalostí v oblasti kresby a malby, jsou zde pro Vás tyto důležité informace:

S r a z    zájemců o tento kurz je v pondělí1.8. 2005 od 10. 00   do 11. 00 hod   v recepci hotelu Stadion v Kopřivnici (adresa: Hotel Stadion, Masarykovo náměstí, 742 21 Kopřivnice).

  U b y t o v á n í    je pro nejrychlejší zájemce zajištěno ve výše uvedeném hotelu Stadion v Kopřivnici.

    Cena za ubytováníje :

     - jednolůžkový pokoj s příslušenstvím ( sprcha, WC) :    1040 Kč za celý pobyt

     - dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím ( sprcha,WC) :        740 Kč za celý pobyt

     - trojlůžkový pokoj s příslušenstvím (sprcha, WC) :          640 Kč za celý pobyt

 Vzhledem k tomu, že se nám podařilo zamluvit jen omezený počet pokojů, můžeme zajistit toto levné ubytování jen těm zájemcům, kteří budou mít kurz zaplacen nejdříve. Je také možno ubytovat se individuálně, např. přímo ve Štramberku (hotel Gong, hotel Šipka, penzion Stará škola), kde jsou však ceny podstatně vyšší.

  Cena kurzu bez ubytování je    1990 Kč,   pro členy Viridianu 1490 Kč

Pro členy Viridianu, kteří mají ve školním roce 2004/2005 zaplacen jakýkoliv kurz, je cena za Letní výtvarný kurz pouze 990 Kč!  

P o m ů c k y   a   p o t ř e b y :      v ceně kurzu jsou zahrnuty   základní výtvarné potřeby ( papír a kreslící materiál). Dále doporučujeme vzít   sebou skicáky (formát A3), uhly, rudky, tužky (nejlépe 6B), plastickou pryž a sadu suchých pastelů nebo akvarelové (rozmývatelné) pastelky. Ti, kteří budou chtít i malovat, si sebou vezmou i své oblíbené barvy (akvarelové, temperové, akrylové, kvašové či olejové barvy), sadu štětců a malířský stojan ( ten je nutný jen u olejomalby). Protože je tento kurz zaměřen hlavně na výuku kresby a malby v krajině, nezapomeňte   vzít sebou pracovní oblečení, oblečení do deště, sportovní obuv,skládací (rybářskou) stoličku   a hlavně pokrývku hlavy , plavky a opalovací krém. Prosím, vezměte sebou také alespoň jeden lampión ( rády hoří ) a potřebnýpočet svíček!!!

D a l š í    d ů l e ž i t é   i n f o r m a c e :

-           absolventům předešlých ročníků   Letních výtvarných kurzů poskytujeme 10% slevu z ceny kurzovného  

-       držitelé průkazu   ZTP   obdrží    s l e v u   15 %   z ceny kurzu. Pokud chcete tuto slevu využít, přiložte, prosím, k přihlášce také kopii Vašeho průkazu ZTP

-             předností naší výuky je individuální přístup ke každémuposluchači, proto je kurz vhodný pro začátečníky i pro pokročilé zájemce

-           rychlým zájemcům zajistíme ubytování pro Vaše rodinné příslušníky nebo přátele, pokud by chtěli   strávit dovolenou   s Vámi

-           do kurzu budete zařazeni, jakmile obdržíme Vaši platbu. Storno ze strany posluchače bude akceptováno pouze ze závažných důvodů, a to nejpozději do tří dnů   před zahájením kurzu. Vyhrazujeme si právo zrušení termínu z důvodu nenaplnění kurzu.  

 - zájemci mladší 18 let se mohou kurzu zúčastnit jen v doprovodu dospělé osoby. Doprovázející osoba platí jen ubytování                          

  Kurz je určen nejširšímu okruhu zájemců, začátečníkům i pokročilým, všem, kteří chtějí letní prázdniny strávit netradičně a se skvělou partou, která nezkazí žádnou legraci.

Přihláška ke stažení   zde

Kontakt: ing. Elen Thiemlová, Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín, e-mail: info@viridian.cz
Bankovní spojení:  Komerční banka, č. účtu: 115-1599430297/0100
Mobil:        608 315 777
.
Home  ] Popis kurzů  ] Akce a novinky  ] Výstava  ]